Tu jesteś:

Więcej nowości w Galerii Pomorskiej

W marcu br. do grona najemców bydgoskiej Galerii Pomorskiej dołączyły 4 nowe marki. Dzięki nowym umowom poszerzy się oferta modowa i drogeryjna Galerii a także strefa food court. Marzec obfitował także w otwarcia nowych salonów, które przez ostatnie miesiące przygotowywały się do debiutu w Galerii. 

Drogeria Natura, sklep z odzieżą dziecięcą Wójcik, restauracja szybkiej obsługi Subway i salon polskiego producenta obuwia firmy Eksbut, to nowe nazwy, które jeszcze w tym roku pojawią się w Galerii Pomorskiej. Trzy pierwsze z nich zadebiutują w Galerii w najbliższym kwartale, otwarcie salonu Eksbut nastąpi jesienią br. Nowe umowy objęły w sumie blisko 350 mkw. powierzchni najmu.

W marcu w Galerii Pomorskiej zadebiutowały: salon międzynarodowej marki odzieżowej C&A, pierwszy w Polsce sklep z odzieżą męską marki Maurizzio Bentoni, salon obuwniczy Filippo i męski świat marki Kubenz. Otwarta została także kwiaciarnia Blumen 2000. W nowej odsłonie natomiast klientów powitał salon RTV Euro AGD. Na początku kwietnia otwarte zostaną także powiększone i zmodernizowane salony H&M i CCC.

Nowe umowy najmu zostały wynegocjowane przez JLL. Za współpracę z dotychczasowymi najemcami galerii odpowiada firma Balmain Asset Management. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×