Tu jesteś:

Więcej najemców w CH Ogrody

CH Ogrody

Nowy rok to zmiany w ofercie CH Ogrody. Do grona najemców dołączy restauracja North Fish, a dwóch dotychczasowych – Ziaja i Neo Nail – zdecydowało się na zwiększenie powierzchni najmu.

North Fish to restauracja, która od 2002 roku serwuje Polakom dania z ryb i owoców morza. Zajmie 62 mkw. powierzchni w strefie restauracyjnej, na pierwszym piętrze centrum.

Dla Klientów CH Ogrody dostępna będzie również szersza oferta z branży zdrowie i uroda. Salon Ziaja zajmie nowy, większy lokal o powierzchni ok. 42 mkw., między sklepami Organique i Medicine, na pierwszym piętrze centrum.

Punkt stylizacji paznokci – Neo Nail – dostępny dotychczas na wyspie w jednym z pasaży centrum, zajmie również lokal o powierzchni ok. 25 mkw. na pierwszym piętrze CH Ogrody, naprzeciwko Media Markt.

Otwarcia nowych salonów przewidziane są jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. W grudniu do najemców CH Ogrody dołączył koncept fitness – Just Gym – otwarty całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×