Tu jesteś:

Więcej mody i gastronomii w ETC Swarzędz

Do grona najemców ETC Swarzędz, jednego z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce, w którym w ubiegłym roku zakończyła się modernizacja, przeprowadzona przez Capital Park i Akron Group, dołączają nowe marki modowe i gastronomiczne. Tylko w ostatnim czasie umowy podpisały sieci Big Star i Quiosque, a swoje lokale otworzyły także Tatuum oraz restauracja Sushi&More.

Kolejne sieci handlowe zdecydowały się wzbogacić ofertę modową ETC Swarzędz. Jedną z nich jest Big Star – marka o szwajcarskich korzeniach, której tradycja sięga lat 70. XX w. W ETC Swarzędz zajmie ponad 152 mkw. i zaoferuje odzież jeansową, a  także wybór obuwia i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Kolejny najemca wzmocni sektor mody damskiej w centrum. Marka Quiosque oferuje odzież dla kobiet w szerokiej gamie rozmiarów (od 34-48). W ETC Swarzędz wprowadzi się do lokalu o powierzchni ok. 95 mkw.

W ostatnim czasie ofertę centrum w tym segmencie wzmocniła także marka Tatuum, która w maju b.r. otworzyła swój sklep o pow. 86 mkw.

W ETC Swarzędz pojawia się też coraz więcej najemców gastronomicznych. Pod koniec maja swoją działalność rozpoczęła restauracja Sushi&More, która zlokalizowana jest w strefie food court.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×