Tu jesteś:

Więcej elektroniki i usług w Gemini Park Tarnów

Lato przynosi kolejne zmiany w ofercie Gemini Park Tarnów. W gronie nowych najemców znalazł się właśnie sklep z elektroniką Rebel Electro, z kolei NC+ przeniósł się do nowego lokalu.

Gemini Park Tarnów po raz kolejny w tym roku poszerza swoją ofertę. W centrum handlowym otworzył się niedawno największy w mieście salon sieci Rebel Electro. Jest to już trzeci sklep z elektroniką i AGD w obiekcie. W galerii działa także sklep niemieckiej sieci Media Markt, a także supermarket TESCO, mający dedykowany dział ze sprzętem AGD.

Nowy najemca w Gemini Park zajął lokal o powierzchni ponad 93 mkw.  W ofercie sklepu znaleźć można m.in. elementy niezbędne do zbudowania profesjonalnego nagłośnienia np. w domu, samochodzie lub miejscu publicznym, urządzenia mobilne, w tym smartfony i tablety, sprzęt audio i AGD, produkty elektryczne i elektroniczne pierwszej potrzeby (np. żarówki, baterie), a także akcesoria i niestandardowe produkty elektroniczne np. lutownice.

Ale pojawienie się Rebel Electro to nie jedyna zmiana na mapie galerii. Pod koniec czerwca działający od lat w galerii NC+ przeniósł się z wyspy handlowej do mającego 26 mkw. lokalu. W nowym salonie platformy klienci mogą zapoznać się z najnowszą ofertą NC+ oraz usługami, wybrać odpowiedni pakiet programów TV lub internetu, mogą także załatwić wszelkie formalne sprawy związane np. z podpisaniem umowy abonenckiej, instalacją czy serwisem. NC+ to już druga platforma telewizyjna ze swoim salonem. W galerii działa także Cyfrowy Polsat. Z kolei UPC ma swój punkt na wyspie handlowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×