Tu jesteś:

Wakacje.pl z nowym salonem w CH Turawa Park

Wakacje.pl, portal oferujący dostęp do szerokiej gamy wyjazdów turystycznych ponad 100 biur podróży w całym kraju, otworzył nowy salon stacjonarny w CH Turawa Park w Zawadzie koło Opola. Oficjalna inauguracja nastąpiła w środę 19 grudnia.

Nowy salon w CH Turawa Park zajmuje powierzchnię ok. 54 mkw. i mieści się w lokalu obok sklepu odzieżowego C&A. To pierwszy i jedyny stacjonarny punkt sprzedaży Wakacje.pl w Opolu i okolicach. W całym kraju sieć prowadzi już ponad 140 salonów.

- Niezwykle nam miło, że portal będący liderem na internetowym rynku usług turystycznych w Polsce zdecydował się otworzyć jedyny stacjonarny salon w Opolu właśnie w CH Turawa Park. To także pierwszy tego typu punkt w naszym Centrum i poszerzenie oferty najemców o kolejną branżę. Marka Wakacje.pl jest rozpoznawalna wśród Klientów i gwarantuje wysoką jakość usług turystycznych, dlatego cieszymy się, że przychodząc do nas na zakupy zyskają oni bezpośredni dostęp do szerokiej oferty wczasów, wycieczek, podróży egzotycznych czy wyjazdów dla dzieci – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, Dyrektor CH Turawa Park.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×