Tu jesteś:

W Żorach powstaje Galeria Wiślanka

Galeria Wiślanka

Otwarcie obiektu zaplanowane jest na II połowę 2019 roku. Na blisko 20.000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się 80 sklepów marek modowych, punktów usługowych i gastronomicznych, najnowszy koncept operatora spożywczego Lidl, jak również operatora kinowego Helios - jedynego w mieście wielosalowego kina. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie ok. 650 naziemnych i podziemnych, miejsc parkingowych.

Kompleks handlowy powstaje przy głównym skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 935 (będącej częścią obwodnicy miasta dochodzącej do autostrady A1) i drogi krajowej nr 81 (o dużym natężeniu ruchu, prowadzącej z Katowic w Beskidy), zwanej popularnie ”Wiślanką”.

Inwestorem galerii jest spółka inwestycyjna BŁYSK Investment Group. Koncepcję architektoniczną opracowało Studio Projektowe Krzysztof Cienciała z Cieszyna. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Galerii Wiślanka odpowiada firma Mallson Polska.

Do grona najemców obiektu dołączyło w ostatnim czasie Pepco. Dyskont znany z oferty szerokiej produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe -  zajmie w Galerii Wiślanka powierzchnię 660 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×