Tu jesteś:

W Szczecinie otwiera się największy salon CCC w Polsce

Kilkaset w Polsce i kilkaset za granicą – tyle salonów ma dziś marka CCC. Największy w kraju otwiera się właśnie w szczecińskiej Galaxy. Będzie liczył niemal 2 300 mkw. i dwa poziomy.

Szerokie wejście oraz otwarta, w pełni przeszklona witryna z ekranami LED, która zwraca uwagę gości galerii. Tak teraz będzie wyglądał sklep CCC. W środku również ekrany LED m.in. za kasą, umieszczoną nie jak do tej pory z boku, ale na końcu sklepu. Przestrzeń podzielona na sekcje produktowe, m.in. damską, męską, dziecięcą, sportową i akcesoriów. Centralna aleja z liniowym oświetleniem, które sprawia, że klienci przechodzą przez przestrzeń podzieloną na poszczególne „pokoje” w sklepie. Taki system pozwala na uporządkowanie i kierowanie od razu do poszukiwanych produktów. Kolorystyka wnętrza jest stonowana z neutralną paletą barw, tak, żeby widoczny był flagowy pomarańczowy kolor marki. W celu uzyskania świeżego i współczesnego wyglądu, meble w sklepie są drewniane oraz minimalistyczne w designie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×