Tu jesteś:

W Gemini Park Tychy otwarta została Biedronka

Biedronka w Tychach

W Gemini Park Tychy zmienił się operator spożywczy. W miejscu dotychczas działającego sklepu powstała Biedronka. Mający 1,4 tys. mkw. sklep jest pierwszym w tej części Tychów i piątym w mieście.

Biedronka, która powstała w Gemini Park znacznie różni się od innych. Sklep oznaczony jest m.in. nowym, złotym logotypem. Klienci znajdą tutaj  poszerzony asortyment świeżych produktów, tj. mięs, wędlin, a także wyrobów garmażeryjnych.

Placówka w Tychach jest jedną z pięciu przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji, działających do tej pory pod szyldem Piotr i Paweł. Pozostałe, które dołączyły do liczącej ponad 2830 sklepów sieci Biedronka, znajdują się we Wrocławiu (dwa punkty), Poznaniu i Kaliszu.

Biedronka, której właścicielem jest Jeronimo Martins, to największa sieć detaliczna w Polsce, mająca w całym kraju ponad 2830 sklepów w ponad 1000 miejscowości. Sieć obecna jest w Polsce od ponad 20 lat.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×