Tu jesteś:

Vision Express otwiera 19. salon w Warszawie

W gronie najemców Galerii Młociny, wyróżniającej się największą liczbą sklepów spośród warszawskich galerii handlowych, znalazła się marka Vision Express. Salon, o łącznej powierzchni 153 mkw., będzie 19. punktem zlokalizowanym w stolicy. Otwarcie sklepu odbędzie się 23 maja.

Vision Express w Galerii Młociny jest już 202. salonem marki w Polsce i jednocześnie 19. w samej Warszawie. Realizujemy tym samym naszą misję – rozbudowujemy sieć naszych salonów oraz poszerzamy zakres oferowanych usług medycznych; wszystko po to, żeby docierać do jak największej liczby Polaków oferując im profesjonalne usługi z zakresu kompleksowej ochrony wzroku oraz produkty najwyższej jakości – wyjaśnia Thanos Iliopoulos, Dyrektor Generalny Vision Express Polska.

Salon Vision Express o powierzchni 153 mkw. zlokalizowany jest na parterze Galerii Młociny. Na odwiedzających będą czekać specjaliści, którzy wykonają badania wzroku oraz udzielą profesjonalnej porady. W asortymencie znaleźć można szeroki wybór modeli okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych zarówno popularnych, światowych marek, jak i marek własnych, a także bogatą ofertę soczewek kontaktowych. Salon na warszawskich Młocinach będzie kolejnym w portfolio marki o rozszerzonym asortymencie dla dzieci. W specjalnym kąciku najmłodsi klienci będą mogli wygodnie wybierać spośród ponad 110 opraw Vision KIDS.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×