Tu jesteś:

Vis à Vis Warszawa z nowym najemcą

Vis à Vis 

Powstające na warszawskim Wilanowie centrum handlowe Vis à Vis, którego inwestorami są firmy Capital Park oraz Real Management, wzbogaciło się o nowego najemcę z segmentu beauty – drogerię Hebe. Dodatkowo ofertę obiektu wzbogaci także pralnia oraz salon prasowy. Prace budowlane na terenie centrum weszły już w zaawansowany etap, a jego otwarcie nastąpi już w III kw. bieżącego roku. 

Drogerie Hebe istnieją na polskim rynku od 2011 roku, a właścicielem konceptu jest koncern Jeronimo Martins. W Vis à Vis Warszawa Hebe zajmie salon o powierzchni 310 mkw. Do grona najemców dołączył ostatnio także salon prasowy oraz pralnia chemiczna. 

Ofertę obiektu cały czas wzmacniają nowe marki i koncepty, dzięki czemu ponad 75 proc. powierzchni dostępnej w centrum jest już wynajęte, a kolejne negocjacje są  na bardzo zaawansowanym etapie. Tylko w ostatnim czasie umowy podpisały: elektromarket RTV Euro AGD, restauracja indyjska, klinika stomatologiczna oraz sklep Owoce i Warzywa Świata. Za komercjalizację Vis à Vis odpowiadają grupa Capital Park i dział Property Consulting firmy BOIG.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×