Tu jesteś:

Vis a Vis Warszawa z lokalem Max Premium Burgers

Centrum handlowe Vis à Vis Warszawa, nowopowstająca inwestycja spółki Capital Park i Real Management, wzbogaci ofertę gastronomiczną. Swój pierwszy w stolicy lokal otworzy szwedzka sieć restauracji MAX Premium Burgers. Do grona najemców dołącza także sieć delikatesów Dębowy Dym. Otwarcie obiektu zaplanowano na III kw. bieżącego roku.

MAX Premium Burgers to najstarsza szwedzka sieć restauracji serwująca burgery. Firma powstała w 1968 r. i do dzisiaj pozostaje własnością założyciela marki i jego rodziny. Obecnie sieć zatrudnia ok. 6000 pracowników w ponad 120 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kolejne lokale zostaną otwarte w Skandynawii oraz na nowych rynkach, w Polsce i na Bliskim Wschodzie. Restauracja w Vis à Vis Warszawa będzie kolejną lokalizacją tej sieci w Polsce, i zarazem pierwszym jej lokalem w stolicy. MAX Premium Burgers zajmie 393 mkw. powierzchni.

Do grona najemców dołącza także sieć delikatesów Dębowy Dym, oferująca asortyment tradycyjnych produktów spożywczych, produkowanych przez lokalnych dostawców, m.in. mięso i wędliny, pieczywo czy garmażeria. Najemca zajmie powierzchnię ponad 95 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×