Tu jesteś:

Venezia po raz pierwszy w Gorzowie

Marka obuwnicza Venezia otworzy w gorzowskiej Galerii Askana pierwszy sklep w mieście. CREAM, zarządca obiektu, właśnie podpisał umowę najmu. Już wkrótce gorzowianie będą mieli możliwość zrobienia zakupów w nowym stacjonarnym salonie tej firmy.

Venezia rozlokuje się na parterze w lokalu o powierzchni ponad 120 mkw. Otwarcie salonu nastąpi w sierpniu.

Galeria Askana została wybrana na pierwszą lokalizację sklepu Venezii w Gorzowie, co niezwykle nas cieszy. Wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnym najemcy, który postanowił otworzyć pierwszy punkt w Gorzowie właśnie w Galerii Askana – podkreśla Marta Jezierska, leasing manager w firmie CREAM, odpowiedzialna za wynajem tego obiektu.

Venezia wzbogaci ofertę obiektu i jest cennym najemcą w naszym centrum. Bardzo się cieszymy, że pozyskaliśmy tak znaną i lubianą markę, co jedynie potwierdza jak atrakcyjną destynacją zakupową jest Galeria Askana – dodaje Anna Sip, marketing manager Galerii Askana.

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×