Tu jesteś:

Vendo Park Chodzież z kompletem najemców

Vendo Park Chodzież

Vendo Park Chodzież to kolejna inwestycja Trei Real Estate w Polsce. Na 3 miesiące przed oficjalnym otwarciem obiekt jest już w pełni skomercjalizowany.

Trei Real Estate, należący do niemieckiej grupy kapitałowej Tengelmann, realizuje inwestycje handlowe typu convenience. Vendo Park Chodzież to kolejna inwestycja dewelopera w Polsce. Powstaje na działce o powierzchni 1,1 hektara na terenie sąsiadującym z ruinami dawnej fabryki porcelitu w Chodzieży przy ul. Buszczaka.

Projekt parku handlowego przygotowała pracownia architektoniczna „Woźniak Project”, która zadbała o wkomponowanie bryły budynku w zabytkowe mury zamku Grudzińskich. Generalnym wykonawcą jest firma JMS Sp. z o.o. 

Obiekt został w pełni skomercjalizowany na 3 miesiące przed oficjalnym otwarciem, które planowane jest na koniec sierpnia 2018 roku. Wśród najemców Vendo Parku Chodzież są zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy-CCC, Hebe, KiK, Martes Sport, Media Expert, Pepco, Piekarnia Grochola, Takko, Top Secret, czy 4F. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się sklep Lidl, który dopełni ofertę parku handlowego. 

Trei Real Estate rozwija portfolio inwestycji handlowych w Polsce pod szyldem Vendo Park. Obiekty te charakteryzują się powierzchnią od kilku do kilkunastu tysięcy mkw. i wygodnym dostępem do sklepów z poziomu naziemnego parkingu. Vendo Parki wypełniają mapę handlową kraju powstając w miejscach, gdzie rynek nie jest jeszcze nasycony. Inwestycje w tym formacie najczęściej realizowane są w miejscowościach powyżej 15 tys. mieszkańców.

Trei Real Estate - z oddziałami w Polsce, Czechach, Portugalii i USA - zarządza międzynarodowym portfelem nieruchomości handlowych oraz mieszkalnych. TRE Polska ma już parki handlowe w Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim, Świdnicy, Łodzi oraz Skierniewicach. Oprócz parków handlowych, firma zarządza w Polsce także ponad setką supermarketów sieci Biedronka. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×