Tu jesteś:

Va Bene w Forum Gdańsk

W ramach inwestycji Forum Gdańsk zrewitalizowany zostanie budynek, w którym wcześniej działało przedszkole Sióstr Elżbietanek. Trzy pierwsze poziomy zajmie restauracja Va Bene oferująca tradycyjne dania kuchni śródziemnomorskiej, a zwłaszcza włoskiej. Wyższe piętra będą pełnić funkcje hotelowe.

Otwarcie restauracji Va Bene w Gdańsku stanowi pierwszy krok w realizacji strategii rozwoju sieci, która zakłada obecność w kluczowych miastach na terenie Polski i nie tylko.

Forum Gdańsk to nowa przestrzeń publiczna z kompleksem handlowym, która powstaje w centrum miasta w ramach rewitalizacji historycznego Targu Siennego i Targu Rakowego. Inwestycja obejmuje budowę centrum turystyczno-kulturalnego „Kunszt Wodny” oraz węzła przesiadkowego i infrastruktury drogowej wokół kompleksu. Projekt realizowany jest we współpracy pomiędzy Multi Poland i Gminą Miasta Gdańska oraz grupą PKP. Otwarcie kompleksu planowane jest na 2018 rok.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×