Tu jesteś:

Trzech nowych najemców w CH Plaza Rzeszów

CH Plaza Rzeszów

Przebudowane i odnowione w ostatnim czasie CH Plaza Rzeszów pozyskuje kolejnych najemców. W ostatnim kwartale 2017 r. w portfolio obiektu pojawi się sklep z zabawkami Toys Box oraz marka kosmetyczna Ziaja. Z kolei foodcourt wzbogaci sieć pizzerii Telepizza. Łącznie nowi najemcy zajmą powierzchnię blisko 400 mkw.

Toys Box będzie współpracować z CH Plaza Rzeszów przez najbliższych pięć lat. Wzmocni ofertę centrum w segmencie produktów i usług dla najmłodszych. Nowy sklep z zabawkami zajmie powierzchnię 280 mkw na pierwszym piętrze budynku.

Kolejnym najemcą, który podpisał pięcioletnią umowę z CH Plaza Rzeszów, jest firma Ziaja. Sklep polskiego producenta farmaceutyków oraz kosmetyków zlokalizowany będzie na parterze centrum i zajmie powierzchnię około 40 mkw.

CH Plaza Rzeszów rozbudowuje również działający na pierwszym piętrze food court. Do grona najemców w segmencie gastronomicznym dołączyła sieć pizzerii - Telepizza (ponad 60 mkw). Umowa została zawarta na okres 3 lat. Telepizza to międzynarodowa sieć pizzerii działająca w 70 miastach w Polsce. Na całym świecie Telepizza posiada ponad 1300 lokali.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×