Tu jesteś:

Triumph wraca do CH Plaza Rzeszów

Do grona najemców Plazy Rzeszów wraca salon Triumph. Nowo otwarty sklep zlokalizowany jest na parterze centrum i zajmuje powierzchnię blisko 85 mkw. Triumph to kolejna marka, która powraca do gruntownie przebudowanej i zmodernizowanej rzeszowskiej Plazy.

Cenimy sobie powroty znanych marek do naszego centrum - mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów. - W ostatnich miesiącach do naszego portfolio dołączyło kilka marek, które współpracowały z nami dużo wcześniej. To pokazuje, że praca, jaką wykonaliśmy w ostatnim czasie, przebudowując nasze centrum i zmieniając lokalizacje salonów, przynosi założone efekty - tłumaczy Radosław Jamrozik.

Triumph International to jeden z największych producentów bielizny na świecie. Kluczowe marki firmy to: Triumph i Sloggi. Firma jest obecna w ponad 120 krajach. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje bieliznę, koszule nocne, piżamy oraz stroje kąpielowe.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×