Tu jesteś:

Tous w Galerii Libero

W Galerii Libero w Katowicach otwarty zostanie sklep hiszpańskiej sieci Tous, oferującej przystępną cenowo biżuterię luksusową oraz galanterię skórzaną.

Tous to hiszpańska marka, która powstała w 1920 roku. Aktualnie Tous posiada ponad 180 salonów w Hiszpanii i ponad 400 na świecie (firma obecna jest w ponad 40 krajach). Marka działa w Polsce od 2009 roku. W ofercie sklepów znajduje się biżuteria oraz galanteria skórzana - torebki, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, walizki, portfele oraz szale. W całej Polsce posiada ponad 30 salonów zlokalizowanych w galeriach handlowych.

Realizacja Galerii Libero rozpoczęła się latem ubiegłego roku. Budowa odbywa się zgodnie z harmonogramem. Zakończenie stanu surowego planowane latem 2017 roku. Niezależnie od postępującej budowy, prowadzony jest proces komercjalizacji. Już ponad 50 proc. powierzchni handlowej Libero zostało wynajęte.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×