Tu jesteś:

Tom Tailor pierwszy lokal na Śląsku, kolejne 3 do końca roku

CH Forum, Gliwice

Globalna marka odzieżowa Tom Tailor otworzyła swój pierwszy w woj. śląskim salon w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach. Tom Tailor w Forum dysponuje lokalem o pow. ok. 160 m kw.

– Z satysfakcją witamy w naszym centrum tak rozpoznawalną na całym świecie markę. W dodatku markę modową, które są dla nas ważne w prowadzonym procesie rekomercjalizacji – mówi Marta Radomska, leasing manager CH Forum Gliwice z ramienia Avestus Real Estate.

Tom Tailor jest marką pochodzącą z Niemiec oferującą odzież typu casual dla wszystkich grup odbiorców. Co roku firma przygotowuje 12 kolekcji dla każdej linii produktowej. Ofertę adresuje głównie do klientów dobrze zarabiających, tworzących europejską klasę średnią. Początki firmy sięgają lat 60. XX w. Obecnie światowa sieć dystrybucji Tom Tailor, do której dołączyło C.H. Forum, obejmuje ok. 6000 punktów i salonów w 35 krajach. Są wśród nich salony własne i franczyzowe, a także stoiska w salonach multibrandowych. Na polskim rynku Tom Tailor pojawił się niedawno. Do końca roku planuje otworzyć 3 kolejne salony, a w 2012 r. kontynuować ekspansję.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w centrum Gliwic. Ze swoimi 43.000 m kw. pow. handlowej (GLA) i 140 najemcami, jest drugim tego typu obiektem na Górnym Śląsku i w Zagłębiu – najszybciej rozwijającym się i najgęściej zaludnionym regionie Polski.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×