Tu jesteś:

The Avenue powstaje we Wrocławiu

Deweloperem The Avenue jest firma i2 Development. Kompleks mieszkalny powstaje na pograniczu dwóch prestiżowych wrocławskich osiedli – Biskupina i Sępolna przy ul. Dembowskiego.

2-kondygnacyjny budynek składa się z lokali o funkcjonalnych układach oraz zróżnicowanych powierzchniach: od 23-metrowych kawalerek przez ustawne mieszkania 2- i 3-pokojowe, aż do przestronnych 4-pokojowych mieszkań, których metraż sięga 134 metrów kwadratowych. Deweloper nie zamknął inwestycji w 4 ścianach – przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się otoczeniem z przynależnych do każdego lokalu balkonu loggii lub prywatnego ogrodu.
Luksusowa inwestycja The Avenue jest składową nowoczesnych rozwiązań architektoniczno-budowlanych z klasyczną estetyką. Przy projektowaniu kierowaliśmy się tym, aby zachować spójność zabudowy. Sępolno i Biskupin to wyjątkowe miejsca dla miasta – osiedle dwukondygnacyjnych domów szeregowych zostało wybudowane na początku XX wieku. Podobny nastrój chcieliśmy przelać w ściany The Avenue – stąd wnętrza zaprojektowane z dużą dbałością o szczegóły. Tuż obok znajduje się zabytkowy XIX-wieczny Schron Piechoty, którego elewację odświeżamy, aby cieszył estetyką przyszłych mieszkańców. Planujemy też wstawienie tablicy pamiątkowej z informacją na temat obiektu. – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu
i2 Development.
i2 Development to grupa spółek realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie Wrocławia. W 2012 roku do dewelopera – i2 Development Sp. z o.o. dołączył generalny wykonawca – KPB Sp. z o.o., a w 2014 roku skład dynamicznie rozwijającej się grupy uzupełniło biuro architektoniczne – Chamielec Architekci Sp. z o.o. Od 2015 roku spółki tworzą formalną grupę kapitałową i2 Development, prowadzącą inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w ścisłym centrum oraz w prestiżowych dzielnicach Wrocławia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×