Tu jesteś:

Tedi w CH Forum Gliwice

Gliwickie CH FORUM umocniło swoją rynkową pozycję w sektorze household, po otwarciu najnowszego sklepu pod szyldem TEDi. Mieści się on na I piętrze centrum i zajmuje pow. 720 mkw. Marka oferuje szeroki wybór produktów przydatnych w każdym gospodarstwie domowym.

To pierwszy w Gliwicach sklep TEDi, dynamicznie rozwijającej się w Polsce sieci. Oprócz artykułów gospodarstwa domowego, przyjęć, artykułów dla majsterkowiczów i artykułów elektrycznych, oferta TEDi obejmuje także artykuły piśmiennicze i zabawki oraz produkty drogeryjne i kosmetyczne.

Po wzbogaceniu sektora gastronomii i rozrywki o nowe marki, konsekwentnie rozwijamy w  CH FORUM naszą ofertę dla całych rodzin. Dla tej grupy docelowej profil naszego najnowszego najemcy jest bardzo atrakcyjny. Ponadto household to obecnie bardzo pożądany koncept w centrach handlowych – mówi Weronika Kuna z działu wynajmu powierzchni handlowych JLL.

Sieć TEDi rozpoczęła swoją działalność w 2004 r. w Niemczech. Obecnie to jedna z wiodących firm w sektorze niespożywczym. Posiada 1900 oddziałów, co najmniej 15000 produktów na filię i około 18000 pracowników w całej Europie w 8 krajach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×