Tu jesteś:

TK Maxx już od 18 kwietnia w Galerii Wisła

TK Maxx, brytyjska marka oferująca ubrania dla kobiet i mężczyzn, a także produkty dla dzieci, obuwie, akcesoria i produkty dla domu, przejęła już swoją nową powierzchnię w Galerii Wisła w Płocku. Od 18 kwietnia zacznie tam działać dwupoziomowy i zarazem pierwszy w mieście sklep tej firmy.

TK Maxx to kultowa już marka na europejskim rynku handlowym, celująca w rynki o największym potencjale rozwoju. Stąd wejście TK Maxx do Płocka potwierdza zarówno atrakcyjność biznesową miasta, jak również wskazuje na rosnącą siłę nieco mniejszych rynków handlowych w Polsce. Oczywiście debiut firmy w Płocku to przede wszystkim doskonała wiadomość dla mieszkańców, którzy od 18 kwietnia będą mogli korzystać z niezwykle bogatej oferty sklepu, oferującego ubrania, kosmetyki, obuwie, czy akcesoria do domu największych światowych marek w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie”, komentuje Hubert Oleksiak, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

Galeria Wisła to nowoczesne, 4-kondygnacyjne centrum handlowe, mieszczące ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Zarządcą obiektu oraz agentem odpowiedzialnym za wynajem Galerii Wisła jest firma doradcza JLL.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×