Tu jesteś:

TEDi debiutuje w Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy rozwija i poszerza swoją ofertę. Do grona najemców jednej z najnowszych galerii na Śląsku dołączyła właśnie dynamicznie rozwijająca się w Polsce niemiecka sieć sklepów TEDi.

Niemiecka sieć otworzyła właśnie swój pierwszy sklep w Tychach. Nowy najemca zajął lokal mający niemal 760 m kw. To już drugi sklep Grupy Tengelmann w tyskiej galerii. Od marca na powierzchni prawie 550 m kw. działa tutaj także KiK.

W ofercie nowego sklepu klienci galerii znajdą m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, w tym m.in. przybory kuchenne, garnki czy wyroby szklane i ceramiczne, dekoracje i upominki,  materiały biurowe i DIY, produkty dla majsterkowiczów oraz drobną elektronikę. 

Nowy sklep umacnia m.in. ofertę wyposażenia wnętrz i dekoracji dostępną w galerii. Już dziś, włącznie z TEDi, składa się na nią aż 9 punktów. Swoje sklepy w obiekcie mają m.in. Jysk, TK Maxx, Komfort, Pepco, Homla, Home&You oraz Home&Deco. Ale zyskuje nie tylko oferta „home”. 

Gemini Park Tychy to pierwsza tak duża galeria handlowa w Tychach. Na powierzchni 36,6 tys. m kw. znaleźć można dziś blisko 130 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych. Otwarta w marcu 2018 roku galeria jest już w ponad 95% skomercjalizowana. Kolejne otwarcia centrum handlowe planuje na I kwartał 2019 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×