Tu jesteś:

Sukcesja pozyskuje kolejnych najemców

Sukcesja, Łódź.

Top Secret oraz lodziarnia należąca do sieci „Grycan – lody od pokoleń” to kolejni najemcy Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi. Właśnie zostały podpisane umowy z inwestorem, łódzką spółką Fabryka Biznesu.

Salon Top Secret (576 mkw. powierzchni) wzbogaci strefę modową na poziomie „0” galerii handlowej. Top Secret to marka, oferująca odzież oraz dodatki przede wszystkim dla ludzi młodych i aktywnych zawodowo, należy do grupy Redan.

Lodziarnia firmowa Grycan (62 mkw.) zostanie natomiast usytuowana na dolnym parterze, w pobliżu sceny przeznaczonej na rozmaite wydarzenia rozrywkowo-kulturalne. Istniejąca od ośmiu lat sieć lodziarni „Grycan - lody od pokoleń” liczy ponad 100 lokali, głównie w renomowanych galeriach i przy ulicach handlowych w największych miastach.

Powierzchnia użytkowa łódzkiego kompleksu wyniesie ponad 120 tys. mkw., najmu około 50 tys. mkw., a terenu 3,2 ha. Projekt architektoniczny został dostosowany do wymogów międzynarodowego certyfikatu BREEAM) i zatwierdzony przez BRE Global Ltd.

Inwestorem zastępczym budowy została spółka Metro Properties, która planuje wyłonienie generalnego wykonawcy jeszcze we wrześniu. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidywane jest w tym roku, a oddanie Centrum do użytku w 2014.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×