Tu jesteś:

Strefa Sushi w Galerii Jurajskiej

Wielbiciele kuchni japońskiej znajdą w Częstochowie nowe miejsce dla siebie. W Galerii Jurajskiej otwarto Strefę Sushi. To już 16 lokal gastronomiczny w centrum handlowym.

Nowa restauracja ma 78 mkw. i znajduje się na poziomie 0 galerii, tuż przy wejściu prowadzącym w kierunku powstających bulwarów Warty. – Strefa Sushi jest pierwszą restauracją, która powstała poza strefą food court. Jest także pierwszą restauracją, która powstała w tak bliskim sąsiedztwie powstającego właśnie miejskiego ogrodu nad bulwarami Warty. – mówi Anna Borecka-Suda, leasing manager Galerii Jurajskiej.

To jednak nie jedyna restauracja, która w ostatnim czasie zdecydowała się zainwestować w Jurajskiej. Końca dobiegły właśnie prace modernizacyjne lokalu Zdrowy Smak, a już wkrótce w centrum handlowym swoją działalność rozpoczną także dwie inne restauracje. W maju swój nowy lokal otworzy tutaj Mihiderka, restauracja z kuchnią roślinną, mająca w swoim menu dania wegańskie m.in. warzywne gulasze, burgery i zupy.  Z kolei na przełomie maja i czerwca działalność w Jurajskiej rozpocznie Bon Apetito, czyli sieć restauracji z daniami na wagę. W menu tej ostatniej znaleźć można m.in. dania mięsne i jarskie, ryby oraz sałatki i surówki.

- Oferta gastronomiczna jest dziś magnesem, przyciągającym do galerii, także w wolne niedziele. Ta jednak, żeby być atrakcyjna, musi być zróżnicowana, odpowiadać różnym gustom i podniebieniom Dlatego stopniowo od kilku lat rozwijamy tę ofertę i to na kilku płaszczyznach. Wprowadzamy do naszej oferty zarówno znane sieci, jak również autorskie restauracje. Inwestujemy też w przestrzeń. W 2016 roku oddaliśmy do użytku zmodernizowana strefę restauracyjną, jedną z najciekawszych w Polsce -  mówi Borecka Suda.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×