Tu jesteś:

Smyk Megastore w lubelskim centrum Ikei

Dwupoziomowy Smyk Megastore otworzy się w centrum handlowym w Lublinie. To kolejny najemca, z którym spółka Inter IKEA Centre Group Poland podpisała umowę na wynajem powierzchni w przyszłym lubelskim centrum. 

Smyk w lubelskim centrum zajmie 2604 mkw. na dwóch poziomach. Koncept Megastore zakłada nie tylko o wiele większą powierzchnię od standardowych sklepów Smyk, ale również znaczne poszerzenie oferty, szczególnie o takie produkty, jak wózki dla dzieci, foteliki samochodowe czy łóżeczka. Poza tym zapewnia klientom takie udogodnienia, jak pokój dla matki z dzieckiem, szersze alejki oraz większe kąciki zabaw.

Lubelskie centrum będzie największym obiektem handlowym we wschodniej Polsce. Wielkość terenu pod inwestycję wynosi 29 ha, natomiast powierzchnia handlowa – 80 tys. mkw. Powstanie tam ponad 150 sklepów i punktów usługowych, w tym pierwszy w południowo-wschodniej części kraju sklep IKEA. Oprócz sklepu SMYK, w centrum znajdzie się m.in.: hipermarket Tesco, sklep Reserved, Cropp, Mohito, House i SinSay oraz salon home&you. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×