Tu jesteś:

Skoda w CH Plaza Rzeszów

Pierwszy w regionie showroom Skoda Rex Auto Świlcza – to nowy salon, który powstał w CH Plaza Rzeszów. Miejsce daje możliwość poznania pełnej oferty samochodów marki Skoda i konsultacji ze sprzedawcą.

Showroom Skoda Rex Auto Świlcza to trzeci nowy najemca, który w czasach korona wirusa otwiera swój salon w rzeszowskiej Plazie. W najbliższym czasie w Centrum otwarty zostanie także salon marki YAYA i pierwsza na Podkarpaciu placówka Medicover Stomatologia.

Jak tłumaczą przedstawiciele Skoda Rex Auto Świlcza, nowy salon w CH Plaza Rzeszów to nowe możliwości w branży motoryzacyjnej przygotowane specjalnie dla klientów rzeszowskiej Plazy. Będzie to pierwszy Showroom Skoda Rex Auto Świlcza w rzeszowskim Centrum Handlowym, który ma zachęcić do zapoznania się z aktualnymi ofertami, nie tylko w salonie w Świlczy, ale również przy okazji rodzinnych zakupów w CH Plaza Rzeszów.

Ideą nowego showroomu jest stworzenie możliwości poznania ofertą samochodów marki Skoda. W CH Plaza Rzeszów będzie można obejrzeć interesujące nas auto i porozmawiać ze sprzedawcą przy kawie.

Showroom Skoda Rex Auto w CH Plaza Rzeszów zlokalizowany jest na parterze Centrum. Z okazji otwarcia salon Skoda Rex Auto i CH Plaza Rzeszów przygotowują konkurs, w którym do wygrania będzie weekend z wybranym modelem Skody.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×