Tu jesteś:

Sklepy LPP w Lublinie i Białymstoku

Outlet Center Lublin

Prace nad komercjalizacją projektów Outlet Center w Lublinie i Białymstoku wkroczyły w nowy etap. W każdym z centrów inwestor podpisał już umowy najmu pokrywające ponad 50 proc. powierzchni najmu. W minionym tygodniu zakończono pomyślnie negocjacje z gdańską grupą LPP: sklepy tej sieci zajmą powierzchnię ponad 1300 mkw. w każdym z projektów.

Największy salon otwarty zostanie pod szyldem Reserved - prawie 600 m kw. w Lublinie i ponad 460 m kw. w Białymstoku. Obok niego grupa zdecydowała się na otwarcie salonów outletowych marek Cropp, Mohito i Sinsay, z których każdy zajmie powierzchnię blisko 300 m kw. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku jest CBRE.

- Zgodnie z deklaracją LPP projekty Outlet Center są jedynymi w tych miastach, w których grupa otworzy sklepy outletowe. To bardzo ważna dla nas deklaracja, potwierdzająca siłę i atrakcyjność naszych projektów. Dzięki podpisanym umowom oraz biorąc pod uwagę zainteresowanie i stopień zaawansowania kolejnych negocjacji jesteśmy pewni, że uda nam się stworzyć klasyczne centrum outletowe, w którym klienci znajdą przede wszystkim całoroczne, doskonałe oferty cenowe  - mówi reprezentujący inwestora Bartłomiej Wójtowicz, Dyrektor ds. Powierzchni Komercyjnych.

- Mimo zainteresowania naszym projektem ze strony spożywczych oraz meblowych sieci handlowych nie zdecydowaliśmy się na podjęcie rozmów, chcąc bezwzględnie utrzymać klasyczny charakter centrum outletowego, a nie zbaczać w kierunku obiektu o charakterze regularnego centrum handlowego tylko dla epatowania wielkością komercjalizacji. Dlatego planując kształt całego parku handlowego w Białymstoku dyskont spożywczy „Biedronka” pojawił się jako osobna, wydzielona część inwestycji, otwarta jeszcze w grudniu 2013 roku. Także salon „Agata Meble” powstanie jako oddzielna część kompleksu handlowego - dodaje Wójtowicz.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×