Tu jesteś:

Sinsay z większym salonem w Galerii Jurajskiej

Aż 3 marki należące do LPP zdecydowały się na znaczne powiększenie swoich lokali w Galerii Jurajskiej. Jedna z nich, po relokacji i remoncie, właśnie otworzyła swój salon w nowej lokalizacji.

Grupa LPP inwestuje w większy metraż w Galerii Jurajskiej. Intensywne prace remontowe trwają w salonach House i Cropp. Zakończyły się natomiast w Sinsay. Od końca sierpnia marka działa już na niemal dwukrotnie większej powierzchni.

Brand przeniósł się z lokalu mającego 354 mkw. do salonu o powierzchni aż 640 mkw. Zmienił także adres, przeprowadzając w ramach poziomu +1 galerii. Sklep w nowej odsłonie powiększony został o 290 mkw. Była to największa przeprowadzka LPP z zaplanowanych na 2018 rok w Jurajskiej.

W wyniku przeprowadzki salon zyskał nowy wystrój, a także większą przestrzeń magazynową. Dzięki takiemu ruchowi Sinsay znacznie powiększył ofertę dostępną w Galerii Jurajskiej, a także zapewnił klientom stały dostęp do pełnej oferty rozmiarowej.

Jednocześnie trwają prace nad pozostałymi lokalami należącymi do LPP. Marka Cropp zajęła już sąsiedni lokal, w efekcie czego z 460 mkw. sklep ulegnie powiększeniu do 621 mkw. W salonie brandu trwają prace remontowe. Podobnie jest w House, który z 470 mkw. przeprowadził się do lokalu 594 mkw. Tam również trwa remont. W sumie LPP wynajęło w Galerii Jurajskiej 570 mkw. dodatkowej powierzchni.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×