Tu jesteś:

Sinsay od wiosny w Galerii Malta

Galeria Malta

Zmiany lokalizacji sklepów LPP w Galerii Malta

Najnowsza marka firmy LPP – Sinsay, pojawi się wiosną 2013 r. w Galerii Malta. To jedno z pierwszym miejsc, w których ten brand będzie dostępny. 

Sinsay na polski rynek wkroczy wiosną 2013 r. Marka została stworzona z myślą o młodych kobietach, które świadomie kreują swój wizerunek, szukając nietuzinkowych i zaskakujących projektów. Jej atutem mają być przystępne ceny, umożliwiające nastolatkom zakupy wymarzonych ubrań. Salon W Galerii Malta Sinsay zajmie 281 mkw. na pierwszym piętrze.

Zmiany zachodzą także w obrębie obecnych już w galerii marek LPP. Salony odzieżowe Cropp Town i House zmieniły swoją lokalizację w obiekcie. Marki do tej pory zajmowały lokale w różnych częściach centrum, zostały umieszczone obok siebie w przestrzeniach Pasażu Pomarańczowego na poziomie 1. W nowej lokalizacji każdy ze sklepów zajmie ponad 400 mkw. Z kolei salon Mohito zostanie powiększony o powierzchnię do tej pory zajmowaną przez markę House. Blisko 450 mkw. sklepu pozwoli na poszerzenie oferty marki i jej lepszą ekspozycję. Salon obecnie adaptowany jest do nowych warunków. Planowane otwarcie nastąpi w lutym 2013 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×