Tu jesteś:

Siedmiu nowych najemców w Atrium Biała

Atrium Biała w Białymstoku

Redberry i Paris Optique wprowadzą się do białostockiego centrum handlowego Atrium Biała.  W ostatnim czasie ofertę galerii wzbogacili również: Diverse, Lavard, Manicure Express i Sushi to Go. Natomiast jesienią do grona najemców dołączy dwupoziomowy salon Reserved.

Marka Diverse  zająła ponad 180 mkw. powierzchni centrum, pomiędzy salonem Camaieu i perfumerią Marrionaud. Ofertę Atrium Biała z branży zdrowia i urody wzbogaci salon Paris Optique, który zaoferuje klientom centrum badania wzroku oraz bogaty wybór soczewek, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych znanych projektantów. Salon optyczny zajmie blisko 50 mkw. powierzchni centrum, w pobliżu  drogerii Rossmann i Smyka. Jego otwarcie planowane jest w pierwszej połowie września.

Ofertę restauracji i kawiarni w centrum uzupełni punkt Redberry, w którym dostępny będzie szeroki wybór mrożonych jogurtów z dodatkami. Nowe stoisko będzie zlokalizowane przy salonie H&M. Na posiłek lub deser można również usiąść w restauracjach i kawiarniach: KFC, Subway, Pizza Dominium, yGrek, Kebaba, Hokus Pokus, Cafe Club, Coffe Point, czy Czas na Herbatę.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Biała dołączyli również: salon z modą męską Lavard, punkt Manicure Express oraz Sushi to Go. Jesienią w centrum otworzy się dwupoziomowy salon Reserved. Na ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni znajdą sięm.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki.

Atrium Biała to centrum handlowo-usługowe położone 2,2 km od centrum Białegostoku. Na ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 96 sklepów oraz lokali usługowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×