Tu jesteś:

Sieć Helios otworzy drugie kino w Pile

Helios sieć kin w Polsce, podpisała umowę na otwarcie kolejnego multipleksu w Pile. Czterosalowe kino powstanie w centrum handlowym VIVO! Piła. Otwarcie obiektu przewidziane jest na wiosnę 2019 roku. 

Kino w galerii handlowej VIVO! Piła będzie już drugim multipleksem sieci Helios w tym mieście. Na łącznej powierzchni ok. 1080 mkw. powstaną cztery sale kinowe z łącznie 700 miejscami dla widzów, a także kawiarnia oraz bar kinowy. 

W 2017 roku Helios otworzył nowe multipleksy w Wołominie, Krośnie i w Stalowej Woli. W planach sieci na 2018 rok jest otwarcie kolejnych kin: w galerii handlowej Blue City w Warszawie (8 ekranów, 1500 miejsc), w galerii Libero w Katowicach (8 ekranów, 1400 miejsc), w kompleksie handlowym Forum Gdańsk (9 ekranów, 1300 miejsc), w galerii Gondola w Legionowie (4 ekrany, 600 miejsc) oraz w galerii Tkalnia w Pabianicach (4 sale, 600 miejsc). Dalsze plany sieci obejmują otwarcie kin w Zabrzu (8 ekranów, 1500 miesc) oraz w podwarszawskim Piasecznie (8 ekranów, 1400 miejsc).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×