Tu jesteś:

Sieć Carrefour w centrach handlowych Atrium

Atrium Poland podpisało długoterminowe umowy z francuską siecią Carrefour na wynajem powierzchni w dwóch obiektach Spółki. Koncept supermarketu zostanie otwarty w Focus Bydgoszcz, zaś do dyspozycji klientów Atrium Promenada oddany zostanie hipermarket. Oba sklepy będą zrealizowane według podwyższonego standardu, tworząc przestrzeń spójną z profilem centrów należących do Grupy Atrium. Nowy operator spożywczy zastąpi delikatesy Alma i uzupełni ofertę Focus Bydgoszcz i Atrium Promenada o szeroką ofertę spożywczą.

Focus Bydgoszcz i Atrium Promenada należą do obiektów Grupy Atrium w Polsce. Obecnie obydwa centra poddawane są szeroko zakrojonym zmianom, których celem jest utrzymanie pozycji w obszarze oddziaływania centrum. Jednym z elementów działań strategicznych jest pozyskanie do współpracy w ramach projektów bardzo dobrze postrzeganego rynkowo przez klientów operatora z branży spożywczej, jakim jest Carrefour. Klienci rozbudowywanej i przebudowywanej Promenady będą mieli do dyspozycji ofertę hipermarketu Carrefour, zaś w bydgoskiej galerii Focus skorzystają z pierwszego w mieście sklepu zrealizowanego w koncepcie, który francuska sieć wdrożyła w połowie ubiegłego roku.

W obu lokalizacjach sklepy Carrefour zajmą powierzchnię ok. 3 tys. mkw. Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli robić zakupy w supermarkecie już pod koniec października br. 

W Atrium Promenada hipermarket Carrefour znajdzie się w przebudowanej części warszawskiego centrum w pobliżu otwartego w tym roku flagowego sklepu TK Maxx.  Jego otwarcie planowane jest na początek grudnia 2017 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×