Tu jesteś:

Saturn i Samsung łączą siły w Katowicach

Galeria Katowicka

W sierpniu sieć Saturn przy współpracy z firmą Samsung otworzy w Galerii Katowickiej pierwszy Samsung Saturn Store – sklep dedykowany klientom zainteresowanym najnowszymi technologiami i innowacjami z segmentu urządzeń premium.

Samsung Saturn Store w Galerii Katowickiej to rozwiązanie opierające się na synergii dwóch marek, dedykowane poszukującym najnowszych światowych trendów i rozwiązań technologicznych we wszystkich sferach życia – zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Zaoferuje najbardziej zaawansowane technologicznie produkty marki Samsung oraz rozszerzy ofertę specjalistycznych sklepów Saturn Connect poświęconych technologiom mobilnym i akcesoriom.

- Na powierzchni 140 mkw. klienci znajdą najnowsze urządzenia mobilne, sprzęty AGD takie jak lodówka Samsung Food ShowCase czy pralka Crystal Blue, telewizory najnowszej generacji, szeroki wybór akcesoriów pozwalających na optymalne korzystanie z zakupionego sprzętu i wiele innych produktów dla wymagających – mówi Sławomir Uherek, dyrektor zarządzający sieci Saturn.

Samsung Saturn Store w Galerii Katowickiej znajdzie się na poziomie 0, przy wejściu na dworzec PKP.

Samsung Saturn Store w Galerii Katowickiej poszerzy ofertę sklepów z kategorii multimedia i elektronika, na którą składają się też m.in. salony iSpot oraz RTV Euro AGD.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×