Tu jesteś:

Salon Vision Express w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

Centrum Handlowe Auchan Komorniki poszerzyło ofertę w segmencie zdrowia i urody. Od 27 marca klienci mogą korzystać z usług i produktów salonu Vision Express, który zajął lokal o powierzchni 106 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

Pod koniec marca 2019 roku do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Komorniki dołączył salon Vision Express. 

Zależy nam, żeby nasi klienci mogli korzystać z jak najszerszej oferty handlowej i usługowej. Dlatego cieszę się, że do naszych najemców dołączył salon optyczny sieci Vision Express, gdzie klienci znajdą bogaty wybór produktów oraz skorzystają z usług badania wzroku – mówi Paulina Jeruzel-Dobska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Komorniki.

W salonie sieci Vision Express, która w tym roku świętuje 25-lecie, klienci mogą znaleźć szeroką ofertę wysokiej jakości okularów i soczewek kontaktowych. W salonie wykonywane są również profesjonalne badania wzroku. 

Dzięki wieloletniej współpracy biznesowej Ceetrus Polska i właściciela salonów optycznych Vison Express, z usług optycznych mogą korzystać klienci większości centrów handlowych komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×