Tu jesteś:

Salon Distance w Galerii Młociny

Największy w kraju salon Distance zostanie otwarty w kompleksie handlowo-rozrywkowym na warszawskich Bielanach. Sklep z butami sportowymi zajmie powierzchnię 253 mkw. na pierwszej kondygnacji Galerii Młociny.  w Alei Mody. Najnowszy Distance urządzony zostanie w oparciu o nowy koncept aranżacyjny marki.

Distance to od kilku sezonów jedna z najszybciej rozwijających się sieci z markowymi butami sportowymi w kraju. Sklep na Bielanach będzie 26-tą lokalizacją nad Wisłą i jednocześnie siódmym punktem w Warszawie, w którym kupić będzie można buty nazywane „kicksami”. Na półkach największego sklepu w Polsce poza oryginalnymi modelami ze standardowej oferty, będzie można znaleźć limitowane modele sygnowane logotypami światowych marek: Nike, adidas, Vans, Jordan Brand, New Balance oraz Fila.

Inwestorami  Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×