Tu jesteś:

Salon Bata w rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała dołączy znana, międzynarodowa marka obuwnicza Bata. Będzie to jedyny salon tej sieci funkcjonujący w Bielsku-Białej.

Bata - czeska marka obuwnicza o ponad 100-letniej tradycji, już w kwietniu otworzy swój salon w rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała. W lokalu o powierzchni blisko 300 mkw., firma oferować będzie obuwie damskie, męskie, młodzieżowe i dziecięce na każdą okazję. Ponadto, oferta marki obejmuje szeroki wachlarz akcesoriów, a pośród nich: torebki, teczki, odzież skórzaną, paski, portfele oraz środki do konserwacji i pielęgnacji obuwia.

- Bata zdecydowała się powrócić do Bielska-Białej po prawie dwóch latach nieobecności, ponieważ na tym terenie jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalną marką. Nieprzypadkowo rozpoczynamy odbudowę naszej sieci sklepów właśnie od Bielska-Białej i od Gemini Park, licząc,  iż nasza oferta spotka się z akceptacją klientów oraz przyczyni się do sukcesu zarówno Bata Poland, jak i Centrum Handlowo – Rozrywkowego Gemini Park - mówi Anna Uszyńska, dyrektor finansowy spółki Bata Poland.

Salon marki Bata będzie stanowił uzupełnienie segmentu obuwniczego w rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała, w którym znajdą się znane i popularne brandy, m.in. Venezia, Wojas, Ryłko, Kazar, Ecco, Conhpol oraz CCC.

Oferta Gemini Park Bielsko-Biała stale się powiększa. Sektor modowy obiektu w ostatnim czasie poszerzony został m.in. przez Taboo - polską markę odzieżową, której nowy sklep klienci mogą odwiedzać już od 15 marca. W salonie o powierzchni blisko 60 mkw., znajduje się odzież dla kobiet preferujących elegancki styl i wygodę.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie posiadał jedną z największych powierzchni w regionie - ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o 40 lokali. Nowa powierzchnia będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na dopełnienie oferty modowej oraz usługowej. Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała odbędzie się już 9 kwietnia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×