Tu jesteś:

Sala Zabaw Fikołki w CH Nowa Stacja

To już siódma lokalizacja centrum rozrywki i edukacji dla dzieci Fikołki. Od pozostałych wyróżnia ją najwyższa 5 poziomowa konstrukcja zabawowa i 7 metrowe ścianki wspinaczkowe.

- Wybierając lokalizacje pod Fikołki szukamy miejsc o wysokości min. 6 metrów. Nasze sale zabaw potrzebują dużo przestrzeni i wysokości tak, aby konstrukcje i ścianki wspinaczkowe mogły piąć się w górę i były atrakcyjne. W Pruszkowie dużym zainteresowaniem cieszą się również nasz sale tematyczne, w szczególności kulinarna. Nowa Stacja w Pruszkowie była naszym ostatnim otwarciem w tym roku. Na rok 2019 planujemy kolejne – zapowiada Bertrand Jasiński, prezes spółki Sale Zabaw Fikołki.

Format Fikołków jako centrum rozrywki i edukacji został opracowany wiosną 2015 roku. Przez dwa pierwsze lata sieć skupiała się na rozwoju w stolicy, gdzie Sale Zabaw powstały w centrach handlowych: Arkadia, Alto Wilanów, Ferio Wawer, Galeria Północna. Pierwsze otwarcie poza Warszawą miało miejsce w CH Wroclavia we Wrocławiu a kolejne w Mazovii w Płocku. Atrakcje Fikołków są skierowane do dzieci i młodzieży. Aktualnie dodawane są nowe atrakcje takie jak areny laserowe oraz strefy VR. Oprócz rozrywki Fikołki organizują także dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe oraz warsztaty hobbystyczne. W ofercie sieci są urodziny dla dzieci, imprezy firmowe, produkty dla przedszkoli i szkół.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×