Tu jesteś:

Sala Zabaw Fikołki już otwarta w Galerii Wołomin

W ostatni weekend lutego do grona najemców Galerii Wołomin dołączyły Fikołki - centrum rozrywki i edukacji przeznaczone dla dzieci do 11. roku życia.

Fikołki zajęły lokal o powierzchni 450 m.kw. w budynku parku handlowego i będą idealnym miejscem do organizacji urodzin.

Fikołki spełniają oczekiwania klientów pod względem standardów obsługi klienta, czystości oraz bezpieczeństwa bawiących się. Wiemy, że rodzice powierzając nam dzieci oddają pod opiekę swój największy skarb. Oprócz rozrywki na najwyższym poziomie zapewniamy także edukację w postaci dodatkowych warsztatów oraz zajęć ogólnorozwojowych – zapewnia Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Do dyspozycji rodziców Sala Zabaw Fikołki oddaje przytulna kawiarnię, w której mogą zaczekać na swoje pociechy, ale również zamówić im drobne przekąski czy napoje.

Portfolio najemców Galerii Wołomin budujemy z myślą o stałym poszerzaniu oferty przeznaczonej dla różnych grup wiekowych klientów. Przyglądamy się potrzebom klientów i dążymy do rozwijania propozycji rozrywkowo-rekreacyjnej. Fikołki doskonale wpisują się w tę strategię – komentuje Tomasz Górski, Retail Asset Manager Galerii Wołomin.

Sale Zabaw Fikołki są najszybciej rozwijającą się w Polsce siecią centrów rozrywki i edukacji z placówkami m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Płocku czy Bielsku-Białej. Do tej listy miast dołączy wkrótce Kraków, Poznań i Toruń.

 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×