Tu jesteś:

STOP SHOP Siedlce z trzema markami LPP

Stop Shop Siedlce, wizualizacja

W gronie przyszłych najemców Stop Shop znajdą się aż trzy marki odzieżowe należące do polskiej grupy LPP. Na łącznej powierzchni 2.700 m kw. przyszli klienci tego obiektu będą mogli wybierać z bogatej oferty znanych i lubianych sklepów House, CROPP oraz SiNSAY. Stop Shop Siedlce to łącznie ponad 14.000 m kw. powierzchni pod wynajem z 24 sklepami. Otwarcie parku handlowego planowane jest na wiosnę 2020 roku. Budowę realizuje IMMOFINANZ.

Spośród wszystkich trzech marek LPP największą powierzchnię w siedleckim projekcie – bo aż 1.200 m kw., zajmie SiNSAY. CROPP i House natomiast otworzą swoje sklepy na takich samych powierzchniach, tj. po 750 mkw. każdy.  

Fakt, że LPP wybrało nasz projekt w Siedlcach dla trzech swoich marek, jest kolejnym krokiem potwierdzającym długofalową i owocną współpracę między naszymi firmami na poziomie krajowym i międzynarodowym. Aktualnie sklepy LPP są obecne we wszystkich naszych polskich centrach handlowych VIVO! tj. w Lublinie, Pile, Stalowej Woli i Krośnie. Teraz dodatkowo dzięki podpisanym właśnie umowom w Siedlcach, LPP zadebiutuje także w ramach naszej polskiej sieci parków handlowych STOP SHOP, skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

STOP SHOP Siedlce to aktualnie największy „retailowy” projekt deweloperski firmy w Polsce, a po jego wybudowaniu będzie też największym parkiem handlowym pod marką STOP SHOP w portfelu IMMOFINANZ na terenie kraju. Inwestycja powstaje bezpośrednio przy obwodnicy Siedlec, przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2 z ulicą Łukowską. Łączny zasięg STOP SHOP Siedlce oszacowano na 175.000 osób, co oznacza, że tylu klientów będzie mogło dotrzeć do nowego parku handlowego w przeciągu 30 minut jazdy samochodem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×