Tu jesteś:

SMYK w Designer Outlet Sosnowiec

Designer Outlet Sosnowiec otwiera pierwszy w regionie outletowy salon SMYK. Sklep z zabawkami, odzieżą oraz artykułami dla dzieci i rodziców zajmie w centrum powierzchnię 526 m2. Zgodnie z formułą outletową, produkty tej marki będą dostępne w cenach zawsze o co najmniej 30% niższych niż w salonach regularnych.

SMYK to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Jej największą przewagą rynkową jest dostępność w jednym miejscu produktów z różnych kategorii akcesoriów dla dzieci w wieku do 14 lat . Od teraz oferta SMYK będzie obecna także w Designer Outlet Sosnowiec.

- Za każdym razem ogromnie nas cieszy, gdy możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. W tym przypadku dzięki współpracy z marką, która jest uwielbiana przez szerokie grono odbiorców. Sklep SMYK uzupełni naszą ofertę o wyczekiwane przez rodziców produkty dla dzieci. Dobrą wiadomością jest także to, że zdążyliśmy z otwarciem jeszcze przed Świętami, dzięki czemu będzie możliwość zakupienia pociechom prezentów pod choinkę w niższych cenach – mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec, ROS Retail Outlet Shopping.

Sklepy SMYK oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Grupa SMYK sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim „COOL CLUB” i „SMIKI”, które dostępne są wyłącznie w sieci SMYK lub sklepach partnerów franczyzowych. COOL CLUB jest marką, pod którą Grupa SMYK oferuje unikalną  odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Natomiast własna marka SMIKI jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym Grupy SMYK. W ofercie sklepów SMYK znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×