Tu jesteś:

Rozrywka i relaks w Avenidzie Lounge

Nowoczesny styl, ekologiczne rozwiązania i przestrzeń do spotkań – to wszystko na 2 000 mkw. powierzchni w Avenidzie Lounge. Nowo powstała strefa chillu w poznańskim centrum handlowym to miejsce do pracy i integracji w zupełnie nowym koncepcie. 

Avenida Lounge to zupełnie nowe miejsce na mapie poznańskiego centrum handlowego. Powstała na dwóch poziomach przestrzeń o powierzchni 2 000 mkw. jest utrzymana w nowoczesnym stylu i najnowszych trendach architektonicznych.

Strefa relaksu została stworzona z myślą o wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia podczas zakupów. Avenida Lounge to nie tylko przestrzeń eventowa, ale przede wszystkim miejsce do pracy, spotkań i odpoczynku. Aranżując ją, zwróciliśmy uwagę na najnowsze trendy w architekturze. Oprócz robiącego wrażenie sufitu z lampek ledowych, imitujących gwieździste niebo i ścian w odcieniach miedzi, zostały zainstalowane duże ledowe ekrany multimedialne, wygodne miejsca do siedzenia, wyłożone miękkimi pufami, a także miejsca coworkingowe z dostępem do prądu. Dla naszych najmłodszych klientów stworzyliśmy nowoczesny plac zabaw. To pierwsze takie miejsce w przestrzeni centrum handlowego w Poznaniu– mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy.

Avenida Lounge to także przestrzeń do rozrywki. W strefie warsztatowej dostępny jest duży pięknie oświetlony drewniany stół. Miejsce to sprzyja grupowym integracjom, organizacji różnego rodzaju wystaw, spotkań, wydarzeń czy warsztatów. Na drugim poziomie znajduje się kolorowy i  interaktywny placu zabaw dla dzieci z grami edukacyjnymi, który oświetlają ledowe lampy w kształcie balonów.

W nowej przestrzeni znajdą się również stoiska najemców gastronomicznych, a wśród nich lokal z lodami IceDream, kawiarnia Costa Coffee czy Sushi Point, a także trzy nowocześnie zaaranżowane stoiska pop-up concept  z polskimi markami.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×