Tu jesteś:

Rozbudowana Dekada Skierniewice przyciąga najemców

Trwa komercjalizacja nowej części centrum handlowego Dekada w Skierniewicach. Po rozbudowie obiekt zyska kilkanaście nowych lokali. Wśród nowych sklepów pojawi się m. in.: Smyk,YES oraz Swiss, a funkcjonująca już w obiekcie marka Deichmann przeniesie się do większego salonu. Za komercjalizację Dekady Skierniewice odpowiada firma BOIG Property Consulting.

Prace przy rozbudowie Dekady w Skierniewicach ruszą na początku 2019 roku. Obiekt zyska 3 kondygnacje o całkowitej powierzchni ponad 18 tys. mkw.

Do grona najemców rozbudowanej Dekady Skierniewice dołączyła w ostatnim czasie marka Smyk (425mkw.), YES (36 mkw.) oraz Swiss (25mkw.).

Istniejąca w Dekadzie Skierniewice marka Deichmann zdecydowała się na przeniesienie do salonu większego niż dotychczas przez nią zajmowany, o metrażu ponad 400 mkw.

Projekt rozbudowy Dekady Skierniewice zakłada znaczące powiększenie istniejącego budynku. Po dobudowaniu 3 kondygnacji całkowita powierzchnia obiektu wyniesie ponad 20 tys. mkw. Do dyspozycji klientów oddany zostanie podziemny parking na ok. 250 miejsc postojowych. Piętra nadziemne przeznaczone zostaną na kilkanaście nowych lokali handlowych. Po rozbudowie całkowita powierzchnia najmu Dekady Skierniewice wynosić będzie 12 tys. mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×