Tu jesteś:

Rozbudowa i kolejne marki w VIVO! Stalowa Wola

VIVO! Stalowa Wola

Centrum handlowe VIVO! Stalowa Wola wzbogaci ofertę handlowo-rozrywkową o trzech najemców. W ramach kolejnego etapu rozbudowy obiektu, tuż obok kina Helios powstanie dodatkowa powierzchnia, na którą wprowadzi się międzynarodowy producent i dystrybutor odzieży oraz sprzętu sportowego – firma Decathlon. Ponadto, w grudniu br. do grona marek VIVO! dołączy także Świat Książki, a w styczniu planowane jest otwarcie placu zabaw Leopark.

Decathlon, który powstanie na łącznej powierzchni 1.750 mkw. zostanie otwarty w pierwszym kwartale 2019 roku. Jego realizacja jest związana z kolejnym etapem rozbudowy centrum, dzięki któremu VIVO! Stalowa Wola osiągnie łączny poziom najmu ponad 25.100 mkw. Decathlon w VIVO! Stalowa Wola będzie drugim sklepem tej marki w całym województwie podkarpackim. Zostanie dobudowany do południowego skrzydła centrum handlowego z oddzielnym wejściem, obok kina Helios.

Księgarnie Świat Książki to sieć kilkudziesięciu salonów na terenie całej Polski. W VIVO! Stalowa Wola Świat Książki zostanie otwarty jeszcze przed Świętami, na powierzchni ok. 80 mkw.

Leopark to sieć sal zabaw dla dzieci. Powierzchnia dedykowana pod plac rozrywki w VIVO! Stalowa Wola to ponad 650 mkw., a oficjalne otwarcie nowego miejsca dla najmłodszych odbędzie się już niebawem −w styczniu przyszłego roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×