Tu jesteś:

Royal Collection w Libero

Polska sieć odzieżowa podpisała umowę najmu w kompleksie handlowo-rozrywkowym Libero, którego budowa finiszuje na południu Katowic. Multibrandowy salon Royal Collection zajmie powierzchnię około 1000 mkw. i będzie jednym z największych w regionie.

Salony Royal Collection działają na podobnej zasadzie co domy handlowe, gdzie w jednym miejscu na klientów czeka kompleksowa oferta modowa składająca się z ubrań, akcesoriów i dodatków kilkudziesięciu renomowanych marek. Obecnie w całej Polsce pod szyldem Royal Collection działa 12 salonów zlokalizowanych w największych centrach handlowych.

Modową sieć w 1992 roku założył polski przedsiębiorca, Andrzej Rosa. W salonach Royal Collection można znaleźć kolekcje największych światowych producentów, w gronie których znajdują się m.in., Oscar Jacobson, Stenstroms, Trussardi Jeans, Eton, Bugatti, Baldessarini, Colmar i wiele innych. Dodatkowo, na wieszakach i półkach Royal Collection można znaleźć ubrania i akcesoria z kolekcji własnych – m.in. Fraternity, CV Curriculum Vitae, E&Ex, RC Woman, RC Business i RC Weekend. Warto podkreślić, że od są one projektowane i szyte nad Wisłą.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×