Tu jesteś:

Rossmann dołączył do najemców łódzkiej Sukcesji

Sukcesja, Łódź

Sieć drogeryjna Rossmann, znajdzie się wśród najemców  łódzkiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego „Sukcesja”. Spółki Fabryka Biznesu, inwestor, oraz Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska podpisały właśnie umowę najmu.

Sklep Rossmanna o powierzchni ponad 500 mkw. będzie otwarty na parterze galerii handlowej, w pobliżu głównego ciągu komunikacyjnego. Firma ma około 670 drogerii z artykułami zagranicznych i polskich marek, w tym własnych.

Niedawno do grona najemców „Sukcesji” dołączyli także m.in. LPP SA (salony odzieżowe Reserved, Mohito, Cropp, House oraz nowej marki Sinsay), Pure Health & Fitness (jeden z największych w Polsce klubów Pure Jatomi Fitness), LPP TEX SA (sklep Home & You z artykułami do dekoracji wnętrz), Top Secret (odzież), Lodziarnie Firmowe Grycan oraz firma Ania Kruk (biżuteria).

Projekt architektoniczny został dostosowany do wymogów międzynarodowego certyfikatu BREEAM i zatwierdzony przez BRE Global Ltd. Inwestorem zastępczym jest spółka Metro Properties. Budowa ma się rozpocząć w tym roku, a oddanie do użytku przewidziane jest w 2014 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×