Tu jesteś:

Rośnie grono najemców Galerii Warmińskiej

Galeria Warmińska - wizualizacja

Libra Project, odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Warmińskiej w Olsztynie, podpisała umowy najmu z trzema nowymi markami. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi sieciami handlowymi zainteresowanymi wynajmem powierzchni.

Nowymi najemcami, którzy podpisali umowy z Galerią Warmińską są: Big Star, Levi’s oraz Swiss. Salon Big Star zlokalizowany na pierwszym piętrze Galerii Warmińskiej zajmie ponad 142 mkw. Na tym samym poziomie znajdzie się lokal marki Levi’s, który posiadać będzie powierzchnię 131 mkw., natomiast lokal Swiss o powierzchni 36 mkw. zostanie usytuowany na parterze.

Big Star, Levi’s oraz Swiss to marki bardzo popularne wśród polskich konsumentów, cieszące się dużym zaufaniem i sympatią, zatem ogromnym sukcesem jest zapewnienie ich obecności w Galerii Warmińskiej - mówi Mariusz Kowalczyk, przedstawiciel zespołu ds. komercjalizacji
w firmie Libra Project. – Zależy nam na tym, aby mieszkańcy Olsztyna w naszym centrum mieli dostęp do możliwie pełnej i szerokiej oferty swoich ulubionych salonów.

Galeria Warmińska podpisała już wcześniej umowy najmu m.in. z Multikinem. Otwarcie centrum przewidziane jest na 2012 rok.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×