Tu jesteś:

Restauracja MAX Premium Burgers w Westfield Arkadia

MAX Premium Burgers otwiera swoją kolejną restauracje w Warszawie. Będzie to już trzeci lokal skandynawskiej sieci w stolicy. Otwarcie lokalu w centrum handlowym Westfield Arkadia odbędzie się 29 styczni.

Szwedzka sieć MAX otwiera swoją kolejną restaurację. Będzie to ósmy lokal w Polsce i trzeci w Warszawie. Nowy MAX zlokalizowany w centrum handlowym Westfield Arkadia będzie znajdować się na piętrze I w strefie Grand Kitchen, a do dyspozycji gości będzie ponad 700 mkw., 170 miejsc siedzących, 9 kas samoobsługowych oraz ogródek sezonowy.

MAX to najstarsza szwedzka sieć restauracji serwująca burgery. Firma powstała w 1968 r. i do dzisiaj pozostaje własnością założyciela marki i jego rodziny. Ambicją MAX jest stać się najlepszą na świecie siecią restauracji serwującą burgery.

Od początku działalności misją MAXa jest czynienie świata lepszym, co stara się robić poprzez proekologiczne działania– nie tracąc przy tym ani na jakości, ani smaku serwowanych produktów. Firma uznawana jest także za lidera w obszarze zrównoważonego rozwoju, co potwierdza m.in. nagroda przyznana sieci przez ONZ w ramach UN Global Climate Action Award 2019.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×