Tu jesteś:

Rank Progress podpisuje nową umowę najmu w świdnickiej galerii

Galeria Świdnicka, należąca do Grupy Kapitałowej Rank Progress, poszerza swoją ofertę odzieżową. Portfolio centrum wzbogaciło się o salon znanej polskiej marki modowej Top Secret.

Top Secret oferuje szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej. Swoje kolekcje kieruje do ludzi nowoczesnych, aktywnych, realizujących się zawodowo, żyjących szybko i intensywnie. Salon mieści się na parterze Galerii Świdnickiej i zajmuje 110 mkw. powierzchni.

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi, w którego skład wchodzą atrakcyjnie zlokalizowane grunty na terenie całej Polski.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×