Tu jesteś:

Przybywa Netto w Wielkopolsce

W czwartek, 15 lipca, rozpoczną działalność dwa nowe Netto: jednym z nich jest market w Kłobucku w Małopolsce, a drugim – sklep w Kórniku w Wielkopolsce.

Nowy sklep jest zlokalizowany przy ul. Poznańskiej w siedmiotysięcznym miasteczku pod Poznaniem. Z okazji otwarcia sieć Netto przygotowała wiele niespodzianek i atrakcji dla mieszkańców. Pół godziny przed uroczystym otwarciem, które zaplanowano na 15 lipca, o godz. 8.00, rozpocznie się piknik rodzinny.

Sklep w Kórniku to 193 placówka Netto, ma 700 mkw. powierzchni handlowej, dwa stoiska poddzierżawców – mięsne oraz piekarnię. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 66 miejsc parkingowych. Nowy sklep to także nowe miejsca pracy dla mieszkańców – znalazło w nim zatrudnienie 12 osób (9 sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo).

Netto zaprasza na zakupy od godz. 7 do 21 od poniedziałku do soboty, oraz od godz. 8 do 20 w niedziele.

Sklep Netto to duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych. Jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.

Netto Sp. z o.o. jest obecnie największą firmą w województwie zachodniopomorskim, zatrudnia ok. 3 tys. osób. Stanowi część Dansk Supermarked A/S, której właścicielami są A.P. Mřller-Mćrsk Gruppen i F. Salling. Dansk Supermarked jest również właścicielem i zarządcą sieci hipermarketów Bilka i Fotex. Dansk Supermarked jest drugim co do wielkości przedsiębiorstwem działającym w branży handlu detalicznego w Danii. Poza Polską i Danią, sieć rozwija się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji.

Źródło: Netto

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×