Tu jesteś:

Poznań: nowe marki w King Cross Marcelin

King Cross Marcelin w Poznaniu

Do rekomercjalizowanego centrum King Cross Marcelin w Poznaniu dołączają nowi najemcy.

W październiku w centrum została uruchomiona apteka Cosmedica należąca do jednej z największych ogólnopolskich sieci aptek farmaceutyczno-kosmetycznych. Apteka zajęła powierzchnię 157 mkw. Jeszcze przed końcem roku ofertę gastronomiczną centrum wzbogaci restauracja McDonald's o powierzchni 200 mkw. oraz kawiarnia Columbus Coffee, która będzie działała w lokalu o powierzchni 195 mkw. Do grona najemców King Cross Marcelin dołączy także polska marka sportowa 4F. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli zapoznać się z ofertą firmy na ponad 110 mkw.

King Cross Marcelin to centrum handlowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Bukowskiej 156, otwarte w marcu 2005 r. Obiekt dysponuje powierzchnią ponad 70 tys. mkw. w tym 47,5 tys. mkw. pod wynajem. Do największych najemców centrum należą: Real, Media Markt, Intersport, H&M, Reserved, New Yorker, Smyk, Empik, Jysk, Top Secret i Superpharm.

King Cross Marcelin w Poznaniu

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×